KADRA NASZEJ SZKOŁY

Kadra w PSP ICO to zgrany zespół współpracujących ze sobą pasjonatów nauczania. W działalności wychowawczej i dydaktycznej Nasi Nauczyciele kierują się nie tylko swoją wiedzą i kwalifikacjami – ale również niezwykłą pomysłowością. Zachęcają swoich Uczniów do myślenia, poznawania, próbowania i działania - prowadzącego do zrozumienia otaczającego świata. Wszyscy nauczyciele to multispecjaliści, ludzie posiadający pasje i zainteresowania, otwarci na nowe wyzwania. Wysoko wykwalifikowana i kreatywna kadra daje gwarancję, że proces dydaktyczny będzie służył wszechstronnemu i harmonijnemu rozwojowi każdego ucznia.
Zajęcia w PSP ICO są tak dobrane, aby w najwyższym stopniu zaspakajać potrzeby rozwijającego się dziecka. Oferta szkoły jest bardzo bogata, zapewnia zarówno realizację rozszerzonego programu nauczania z większości przedmiotów jak i wielokierunkowy rozwój zainteresowań, uzdolnień oraz aktywności ruchowej uczniów.

NASI NAUCZYCIELE

• Truszkowska Marta - kadry/księgowość
  • Wiśniewska Patrycja - kadry/księgowość
                                                     NASZA GASTRONOMIA I POMOC TECHNICZNA