EGZAMIN 8 KLASISTY

DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE!

INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH 5-6-7 GRUDNIA 2023 r. ODBĘDĄ SIĘ PIERWSZE PRÓBNE EGZAMINY ÓSMOKLASISTY. W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM PROSIMY, ABY UCZNIOWIE KLASY VIII UBRANI BYLI NA GALOWO. PO EGZAMINIE ZAJĘCIA LEKCYJNE - ZGODNIE Z PLANEM.

UWAGA!
2 PAŹDZIERNKA O GODZINIE 18:00 ZAPRASZAMY RODZICÓW UCZNIÓW KLASY VIII NA ZEBRANIE DOTYCZĄCE EGZAMINU ÓSMOKLASISTY. PROSIMY WSZYSTKICH O OBECNOŚĆ.
Drodzy uczniowie i rodzice,

Zgodnie z komunikatem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 17 sierpnia 2023 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty, informujemy, że ów egzamin odbędzie się w dniach 14/15/16 maja 2024 r.

Poniżej pliki dotyczące egzaminu 8 klasisty w roku szkolnym 2023/2024:

Pobierz Plik:

(20230817e8emkomunikatoharmonogramie2024fin.pdf)

Pobierz Plik:

(20230817informatorczoglnae8od2024.pdf)

WSZELKIE SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE EGZAMINU BĄDĄ UDOSTĘPNIANE NA BIEŻĄCO.