REKRUTACJA

Przyjęcie dziecka do klasy pierwszej Prywatnej Szkoły Podstawowej ICO w Wołominie przebiega w następujących etapach:

1. Wypełnienie przez rodziców „Karty zgłoszenia" w szkole na spotkaniu indywidualnym lub wstępne zgłoszenie dziecka za pośrednictwem poczty elektronicznej - FORMULARZ ZGŁOSZENIA poniżej.
2. Umów się, przyjdź, zobacz, porozmawiaj - Spotkanie z Dyrekcją Szkoły.
3. Zdanie testu kwalifikacyjnego - egzamin wstępny dla kandydatów do klasy I (absolwenci Przedszkola "Baśniowa Kraina" są zwolnieni z testu, ich podania rozpatrywane są w pierwszej kolejności).
4. Wpłata wpisowego (gwarancja przyjęcia dziecka).
5. Podpisanie umowy o świadczenie usług edukacyjnych.

Przyjęcie ucznia z innej szkoły w trakcie nauki (do klas I - VIII) uwarunkowane jest istnieniem wolnego miejsca w danej klasie, a także pozytywnym wynikiem rozmowy z dyrekcją szkoły oraz wychowawcą klasy, do której stara się o przyjęcie uczeń.

Rekrutacja kandydatów do szkoły trwa przez cały rok - w miarę dysponowania przez placówkę wolnymi miejscami.
Serdecznie zapraszamy!

Formularz zgłoszenia dziecka