Konkursy przedmiotowe

Wiedza o świecie,  o której nabywanie bardzo dbamy w PSP ICO, jest podstawą sukcesów naszych uczniów!

IIImiejsce w Polsce
- OLIMPUS

wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady
 z dnia 10 stycznia 2017 roku.
 Bardzo jest nam miło poinformować Państwa o sukcesach naszych uczniów!

OLIMPUS - JĘZYK ANGIELSKI
Klasa 4:
3 miejsce w Polsce i dyplom laureata konkursu - jeden uczeń (startowało 4030 uczniów z całej Polski)
12 miejsce w Polsce -  dwóch uczniow
26 miejsce w Polsce - dwóch uczniów
28 miejsce w Polsce dwóch uczniów.
Pozostali startujący uczniowie zajęli miejsca od 30 do 38.
Rewelacyjne wyniku egzaminu trzecioklasisty 2017/18

95% matematyka

77% j.polski

98% przyroda

Wiedza uczniów kl IV z j.polskiego na poziomie BARDZO WYSOKIM

Wiedza uczniów kl IV z historii na poziomie NAJWYŻSZYM
 w Polsce

3 laureatów
7 wyróżnień
 ORZEŁ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Mamy zaszczyt podać wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł Języka Angielskiego", który odbył się 26 listopada 2015 roku. Wzięło w nim udział 11 uczniów naszej szkoły. Troje uczniów otrzymało tytuł laureata: Julia C, Aleksandra K. oraz Adam K. (We wszystkich kategoriach konkursu Ogólnopolskiego wyłonionych zostało 57 Laureatów). Uczestnikom, którzy nie otrzymali tytułu Laureata, ale uzyskali wysoki wynik organizatorzy konkursu postanowili przyznać Wyróżnienie. Wyróżnienie otrzymoło 7 uczniów naszej szkoły: Helena L., Kajetan S., Maja P., Julia P., Łucja L., Zuzanna M., Magdalena S. Wszystkim startującym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

I MIEJSCE  W POLSCE
dla 4 uczniów PSP ICO
oraz 8 wyróżnień
- ZUCH

- wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z dnia 12 i 13 marca 2015 roku. Bardzo jest nam miło poinformować Państwa o kolejnych sukcesach naszych uczniów!
ZUCH - JĘZYK ANGIELSKI
1 MIEJSCE W POLSCE I DYPLOM LAUREATA KONKURSU -egzekwo GABRYSIA(1a), JULIA P.(1a), MAJA(1a), KAJETAN(1a) (startowało 1601 uczniów klas 1 i 2342 klas 2 z całej Polski)
5 miejsce w Polscei dyplom laureata konkursu - Łucja(2a)
6 miejsce w Polsce i dyplom laureata konkursu - Emil(1a), Filip(2a), Zosia(2a)
8 miejsce w Polsce i dyplom laureata konkursu - egzekwo Natalia(1a) i Julia K(1a) oraz Maja W.(2a)
 Pozostali startujący uczniowie zajęli miejsca od 16 do 29 oraz miejsce 71.

OLIMPUSEK - TEST ZINTEGROWANY
Klasa1 - Najlepszy wynik uzyskała Natalia. - miejsce 20 (startowało 5503 uczniów z całej Polski). Pozostali startujący uczniowie zajęli miejsca od 22 do 56
Klasa 2 - 8 miejsce w Polsce i dyplom laureata konkursu - ZOSIA (startowało 4877 uczniów z całej Polski). Pozostali startujący uczniowie zajęli miejsca od 11 do 51 ..

IImiejsce w Polsce
i dziesięć wyróżnień
- OLIMPUSEK

2 miejsce w Polsce - OLIMPUSEK- wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z dnia 8i9 stycznia 2015 roku. Bardzo jest nam miło poinformować Państwa o sukcesach naszych uczniów!
OLIMPUSEK - JĘZYK ANGIELSKI
Klasa 1:
2 miejsce w Polsce i dyplom laureata konkursu - GABRYSIA (startowało 2340 uczniów z całej Polski)
7 miejsce w Polsce i dyplom laureata konkursu - egzekwo Maja i Kajtek
8 miejsce w Polsce i dyplom laureata konkursu - Emil
11 miejsce w Polsce i dyplom laureata konkursu -Jula P.
Pozostali startujący uczniowie zajęli miejsca od 16 do 29 oraz miejsce 41.
Klasa 2:
4 miejsce w Polsce i dyplom laureata konkursu - FILIP (startowało 3958 uczniów z całej Polski)
7 miejsce w Polsce i dyplom laureata konkursu - Maja
11 miejsce w Polsce i dyplom laureata konkursu -egzekwo Zosia i Łucja
13 miejsce w Polsce i dyplom laureata konkursu - Magda
14 miejsce w Polsce i dyplom laureata konkursu - Tosia
Pozostali startujący uczniowie zajęli miejsca od 20 do 38.

OLIMPUSEK - TEST ZINTEGROWANY
Klasa1:
Najlepszy wynik uzyskała Julia P. - miejsce 20 (startowało 4835 uczniów z całej Polski) Pozostali startujący uczniowie zajęli miejsca od 27 do 47
Klasa 2
12 miejsce w Polsce i dyplom laureata konkursu - ZOSIA (startowało 5473 uczniów z całej Polski) Pozostali startujący uczniowie zajęli miejsca od 16 do 37 oraz miejsce 50. .

II MIEJSCE W POLSCE
i trzy wyróżnienia- KONKURS ZUCH

Zuch zintegrowany - miejsce 15 i dyplom laureata - Tosia. Gratulacje! Pozostałe dzieci zajęły miejsca od 19 do 49 na 4653 startujących.
Zuch j. angielski - miejsce 2 i dyplom laureata oraz nagroda książkowa - Tosia. - miejsce 6 i dyplom laureata - Łucja - miejsce 9 i dyplom laureata - Zosia. Pozostali uczniowie zajęli miejsca od 24 do 56 na 1841 startujęcych. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział.

Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia. Konkurs zorganizowany był dla trzech grup wiekowych tj. dla edukacji wczesnoszkolnej (klasa I-III), dla szkoły podstawowej (klasa IV-VI) oraz dla gimnazjum. Nasze "pierwszaczki" zmagały się zatem z o 2 lata starszymi kolegami i koleżankami.
Było 5568 uczestników w pierwszej kategorii wiekowej. Dyplom wyróżnienia za 15 miejsce otrzymała Zosia - gratulujemy! Pozostali uczniowie zajęli miejsca od 21 do 32, co daje nam ogromną satysfakcję i poczucie sukcesu.

Czworo laureatów

7/8 stycznia 2014r OLIMPUSEK z Języka Angielskiego dla Uczniów klas 1-3.
Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w klasie 1 aż troje uczniów zdobyło Dyplomy laureata za miejsca 5 (201/210 pkt), 11 (189/210 pkt) i 14 (183/210pkt). Pozostali Uczniowie zajęli miejsca od 19 do 38 na 2420 uczestników z całej Polski! Wszyscy Uczniowie otrzymają dyplomy. Liczba uzyskanych punktów wszystkich Uczniów z naszej Szkoły była znacznie wyższa od średniej! Jesteśmy bardzo, bardzo dumni!

OLIMPUSEK - TEST ZINTEGROWANY dla Uczniów klas 1-3 - jeden z uczniów zdobył Dyplom laureata za miejsce 14
(183/210 pkt).
Pozostali Uczniowie zajęli miejsca od 17 do 55 na 4828 uczestników z całej Polski! Wszyscy Uczniowie otrzymają dyplomy. Serdecznie gratulujemy!.