AKTUALNOŚĆI

DRODZY RODZICE,
ZAPRASZAMY NA DNI OTWARTE 13.12-14.12 (ŚRODA/CZWARTEK) Z POSZCZEGÓLNYMI NAUCZYCIELAMI. ZAPISY W SEKRETARIACIE SZKOŁY.

22.12.2023 r. - 01.01.2024 r.
PRZERWA ŚWIĄTECZNA

DRODZY RODZICE,
W IMIENIU UCZNIÓW I CAŁEGO GRONA PEDAGOGICZNEGO PSP ICO ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA WYSTĘP ŚWIĄTECZNY, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ DNIA 21 GRUDNIA 2023r. (czwartek),  O GODZINIE 15:30 W FABRYCZCE.

UWAGA !!!
ZBIÓRKA ŚWIĄTECZNA

Samorząd Szkolny zaprasza do udziału w konkursie mikołajkowym na najładniejszą ozdobę świąteczną. Szczegóły na plakacie poniżej.
SAMORZĄD SZKOLNY ZAPRASZA WSZYSTKICH UCZNIÓW KLAS I-VIII NA IMPREZĘ ANDRZEJKOWĄ, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 29 LISTOPADA 2023r.,  W GODZ. 16:00-20:00! SZCZEGÓŁY NA PLAKACIE PONIŻEJ :)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA UROCZYSTY APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 08.11.23 r. O GODZ. 09:30 W CENTRUM KULTURY FABRYCZKA.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW KL. I-VIII DO UDZIAŁU ZARÓWNO W KONKURSIE Z OKAZJI ŚWIĘTA HALLOWEEN, JAK I KIERMASZU :)
SZCZEGÓŁY PONIŻEJ.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW KLAS I - VIII DO UDZIAŁU W KONKURSIE  ,,MAM TALENT''

ZAPISY  DO 06.11.23 r. POPRZEZ KARTĘ ZGŁOSZENIA U PANI ANETY WIŚNIEWSKIEJ, KAROLINY NADAJ, SYLWII WAŚ.
Drodzy Rodzice, zapraszamy na dni otwarte 04.10 i 05.10. Zapisy do poszczególnych nauczycieli w sekretariacie szkoły pod nr tel: 570-303-588.
UWAGA!
2 PAŹDZIENIKA O GODZ. 18:00 zapraszamy Rodziców uczniów klasy 8 na zebranie dotyczące egzaminu ósmoklasisty.

KONKURS

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Wołominie serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych z klas I - III oraz IV-VIII z terenu powiatu wołomińskiego do udziału w Konkursie powiatowym na model grzyba. Gównym założeniem tego przedsięwzięcia jest zainteresowanie dzieci i młodzieży tematyką przyrodniczo - leśną, uświadamianie zagrożeń zdrowia i życia wynikajacych ze zbierania i spożywnaia nieznanych grzybów, upowszechnienie i pogłebniebie wiedzy na temat znaczenia lasu i grzybów poprzez wykonanie modelu grzyba.

Prace należy przekazać Pani Paulinie Porucznik do 20.09.2023r.

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA poniżej, zaś OŚWIADCZENIE - do pobrania na stronie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej:

Pobierz Plik:

(regulamin_konkursu_1694159327.pdf)

Pobierz Plik:

(za_nr_1_karta_zgoszenia_do_konkursu_grzyb.doc)

UWAGA!!!!!!!

ZEBRANIA Z WYCHOWAWCAMI KLAS

07.09 (czwartek)
kl.1a - godz. 16:00
kl.1b - godz. 16:00
kl.2a - godz. 16:30
kl.3a - godz. 17:00
kl.4a - godz. 18:00
kl.5a - godz. 16:00
kl.6a - godz. 17:30
kl.7a - godz. 16:00

11.09 (poniedziałek)
kl.8a - godz. 18:00

"GIGANCI PROGRAMOWANIA"
pragną zaprosić uczniów PSP ICO do wzięcia udziału w 13. edycji „Koduj z Gigantami” - bezpłatnych warsztatach z programowania dla dzieci i młodzieży, organizowanych przez Gigantów Programowania w ramach ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej.
Tym razem zajmiemy się sztuczną inteligencją, a tematem przewodnim warsztatów będzie „Koduj z Gigantami. W kr(AI)nie przyszłości”. Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Minister Edukacji i Nauki, Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Pani Elżbieta Radwan, Burmistrz Wołomina. Dla Uczniów z Wołomina i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy ciekawe projekty, których motywem przewodnim będzie sztuczna inteligencja:
-  klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education
-  klasy 4-6: programowanie w Scratch, w Minecraft Education oraz tworzenie aplikacji na smartfona
-  klasy 7-8: wstęp do programowania w C++, C# i Python, szkoła średnia: wstęp do programowania w C++, C# i Python.
Warsztaty odbędą się w Wołominie, w naszej placówce przy ul. Wileńskiej 51B. Termin warsztatów to trzy pierwsze weekendy września: 2-3 IX, 9-10 IX oraz 16-17 IX. Zapisu mogą dokonać zainteresowani wydarzeniem Rodzice poprzez formularz na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Liczba miejsc jest ograniczona!!!!
Serdecznie zapraszamy!

Kolumny
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium suspendis

se neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.
UWAGA!!!!!
AKTUALIZACJA!!!!!