REKRUTACJA

Przyjęcie dziecka do klasy pierwszej Prywatnej Szkoły Podstawowej ICO przebiega w następujących etapach:
1. Wypełnienie przez Rodziców „Karty zgłoszenia" w szkole na spotkaniu indywidualnym lub wstępne zgłoszenie dziecka za pośrednictwem poczty elektronicznej - FORMULARZ ZGŁOSZENIA poniżej.
2. Umów się, przyjdź, zobacz, porozmawiaj -Spotkanie z Dyrekcją Szkoły.
3. Zdanie testu kwalifikacyjnego- egzamin wstępny (absolwenci Przedszkola "Baśniowa Kraina" są zwolnieni z testu, ich podania rozpatrywane są w pierwszej kolejności).
4. Wpłata wpisowego ( gwarancja przyjęcia dziecka ).
5. Podpisanie Umowy o świadczenie usług edukacyjnych.
Przyjęcie ucznia z innej szkoły w trakcie nauki (do klas I - VII) uwarunkowane jest istnieniem wolnego miejsca w danej klasie, a także pozytywnym wynikiem rozmowy z dyrekcją Szkoły oraz Wychowawcą klasy do której stara się o przyjęcie Uczeń.

Nabór na rok szkolny 2019/2020

Zapraszamy uczniów do następujących klas:
I a - nowy oddział - mamy jeszcze jedno wolne miejsce
II b -cztery wolne miejsca
III a  -cztery wolne miejsca
IV b -  nowy oddział
VII a - dwa wolne miejsca

Kandydatów do klas I-II zapraszamy na zajęcia otwarte o godzinie 8.45 - 10.40  w terminach*:
22.02.2019
1.03.2019
8.03.2019
* na zajęcia obowiązują zapisy tel.:570-303-588 lub szkola@ico.edu.pl

Formularz zgłoszenia dziecka

Copyright (c)2017, All Rights Reserved.